Zakup drona

Każdy kto stoi przed zakupem odpowiedniego drona dla siebie powinien zapoznać się z cechami jakimi charakteryzuje ten sprzęt. Istnieje kilka najważniejszych kwestii, na które trzeba zwrócić uwagę. Są to:

– Odporność
– Odpowiednia kamera
– Kontroler
– Ilość pamięci
– Czas pracy na baterii
– Inne cechy

To co jest najważniejsze

To co będzie najbardziej istotne zwłaszcza dla osób początkujących to wytrzymałość oraz wykonanie drona z odpowiedniego materiału. Najtańsze drony zwykle wykonane są przy wykorzystaniu plastiku, natomiast te droższe to głównie włókna węglowe.

Inne ważne cechy

Czas pracy na baterii również jest bardzo istotny zwłaszcza jeżeli chce się zająć kręceniem filmów. Minimalnym czasem pracy, który jest akceptowalny jest 10 minut natomiast dobrze aby dron potrafił utrzymać się w powietrzu przez 20-25minut. Innymi cechami, które są bardzo przydatne są: automatyczny powrót do domu po utracie zasięgu, automatyczne lądowanie (polegające na szybkim wyłączeniu silników) oraz wodoszczelność. Przed wyborem konkretnego drona należy określić przedział cenowy w jakim chce się kupić sprzęt i dobrać możliwie najlepsze parametry w tej cenie.

0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*