Zalety odzieży mil-tec

Od paru lat sporty militarne cieszą się dużą popularnością. Paintball, ASG, Survival czy Treking chętnie uprawiane są zarówno przez nastolatków, jak i osoby w wieku dojrzałym. Najważniejsza jest pasja.

Odzież militarna

Mil-tec to popularne określenie odzieży militarnej. Charakteryzuje się specyficznym wzorem (różne odcienie zieleni, beżu i czerni), rodzajem materiału oraz fasonem. Największą popularnością cieszą się komplety mundurów wykonane zgodnie z wzorami wojskowymi. Pamiętać jednak trzeba o obowiązujących przepisach dotyczących oznakowania (bez orzełków).

Odzież mil-tekowa powinna wyróżniać się wytrzymałością, funkcjonalnością oraz wygodą. Osoby uprawiające sporty militarne muszą poruszać się w bardzo różnych warunkach pogodowych i terenowych. Zawsze powinny mieć nieograniczoną swobodę ruchu i możliwość ukrycia w kieszonkach niezbędnych akcesoriów (latarki, noże, magazynki z nabojami).

Sklepy z odzieżą militarną najczęściej oferują szereg dodatkowych akcesoriów, wśród których najważniejsze to buty (skórkowe z protektorami), kurtki oraz plecaki.

Rozwój sportów paramilitarnych pociągnął za sobą rozwój sklepów z odzieżą i akcesoriami militarnymi oraz znaczne poszerzenie oferty.

0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*