Na pewno Land Rover to fantastyczne auto, które świetnie radzi sobie nawet w najtrudniejszym terenie. Jego zdolność holowania na poziomie 3500 kg oraz systemy wspomagające jazdę pozwalają na wspaniałe poruszanie się nawet w niedostępne miejsca. Jednak wszystko po pewnym czasie się zużywa i nawet części do Land rovera trzeba co jakiś czas wymieniać.

W dzisiejszych czasach mamy szereg sklepów internetowych z takimi częściami. Wystarczy wybrać odpowiedni i śmiało można zakupić nową przydatną nam część za atrakcyjną cenę.

Gdzie szukać?

Land rover części

szukamy w odpowiednich działach, m.in.:

 • nadwozie i rama
 • filtry
 • układ kierowniczy
 • elektryka nadwozia
 • skrzynia biegów
 • elektryka silnika
 • reduktor
 • układ hamulcowy
 • sprzęgło
 • sterowanie
 • zawieszenie i mosty

Warto również przejrzeć ciekawe oferty z nowościami, gdzie znajdziemy produkty z fajną, przystępna ceną. Np. odbojniki śruby mocowania pasa przedniego, specjalne nakrętki NH106041L, lusterka zewnętrzne LR SIII, dystanse mocowania układu wydechowego, łożyska piasty, amortyzatory lewe i prawe, czy śruby zabezpieczające mocowanie kół zapasowych.

Według wielu opinii nie tylko specjalistów, ale i klientów wymieniających części do Land Rowerów są one trwałe i wolno poddają się różnym niesprzyjającym warunkom atmosferycznym. Wymieniając np. wahacze poprzeczne, łączniki stabilizatora, regulatory ciśnienia paliwa na głowicy,blaszki mocowania klocków hamulcowych możemy być pewni ich dobrej i długotrwałej pracy.

W tzw. ciepłych krajach, gdzie temperatura jest prawie zawsze wysoka często wymieniane są chłodnice klimatyzacji i czujniki ciśnienia klimatyzacji. Oczywiście takie wymiany spowodowane są codzienną eksploatacją tych produktów i nieprzestrzeganiem okresowych przeglądów. Jednak porównując zużywalność części do Land Rovera z innymi modelami, te są zdecydowanie najtrwalsze.

Ceny produktów

Oczywiście ceny, gwarancje i jakość tych produktów różnią się w sklepach dostępnych w sieci. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup części w autoryzowanych sklepach. Mamy pewność, że są to oryginalne, trwałe i bezpieczne produkty. Każdy szanujący się sklep ma w swojej ofercie nie tylko pomoc w zakresie prawidłowej identyfikacji i doboru części zamiennych, ale również fachowe rady diagnozowania i usuwania usterek we wszystkich typach Land Roverów.

Realizacja zamówień odbywa się w bardzo szybkim tempie co też jest ważną sprawą dla potencjalnych klientów. Jeżeli w momencie zamówienia nie ma potrzebnej części okres oczekiwania nieco się wydłuża i trwa około 16 dni. Są też ciekawe i fajne sklepy, które do każdego zakupu dołączają atrakcyjny upominek. Wszystkie wybrane części i akcesoria Land Rovera i producentów fabrycznych, a także szeroką gamę zamienników możemy znaleźć w szybki sposób.