Montaż instalacji hydrauliki nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Samo znalezienie fachowca to jedno. Do procesu montażu wymagane jest zastosowanie wielu narzędzi oraz sprzętów. Do tego dochodzą kupna elementów, które zapewnią szczelność całej instalacji. Dlatego z pomocą przychodzi nasz sklep internetowy. W jego ofercie znajdziesz wiele elementów, które pozwolą na budową instalacji hydraulicznych od podstaw. Nasz sklep może się przydać w przypadku wymian pojedynczych elementów albo całej instalacji hydrauliki. 

Główna oferta 

Na stronie sklep.mirimpex.pl posiadamy dużą ofertę obejm metalowych. To konstrukcja w kształcie okręgu, która zapewnia szczelność w rurach. Dzięki nim możesz zbudować instalację, której nie będzie zagrożeniem dla sąsiadów oraz całego mieszkania. Nasze obejmy są odpowiednie do zabezpieczania łączeń rur. Duży wybór średnic nadaje się do budowy instalacji domowych, jak i przemysłowych. Bogaty asortyment nie ogranicza się tylko do rozmiaru. Kategorie na sklep.mirimpex.pl zostały podzielone pod względem jakości materiału. W skład obejm wchodzą między innymi produkty wykonane z metalu o różnym gatunku, specyfikacji oraz kolorze. Rodzaje obejm z pewnością zachwycą każdego hydraulika. Asortyment posiada m.in: 

  • obejmy ślimakowe: standardowe i z motylkiem,
  • obejmy zaciskowe, 
  • obejmy ciśnieniowe, 
  • obejmy montażowe typu P-Clip, 
  • obejmy specjalistyczne, 
  • obejmy samozaciskowe, 
  • obejmy mostkowe, 
  • obejmy w wersji mini, 

Inne produkty 

Bezpieczeństwo instalacji zawsze pod rękąW skład sklepu internetowego nie zabrakło produktów uzupełniających. W zakładkach na sklep.mirimpex.pl odnajdziemy bogaty asortyment opasek plastikowych. Ich zastosowanie jest praktycznie uniwersalne. Za ich pomocą możemy dokonywać tymczasowych przyłączeń różnych materiałów od banerów reklamowych po bardziej niestandardowe np. zawiązywanie butów. W materiałach znajdziemy przyrządy do obejm. Są to narzędzia, które wspomagają proces zaciskowy. Są to m.in  różnego rodzaju szczypce. Dzięki nim zaciskanie staje się dużo prostsze, szybsze oraz bardziej szczelne. Na sklep.mirimpex.pl nie zabrakło różnych rodzajów taśmy. W naszym sklepie znajdziesz taśmy metalowe do zabezpieczeń różnych powierzchni. Aby stworzyć obieg zamknięty do taśmy dołożyliśmy zamki. Nie zabrakło także obejm typu taśmowego, które nadają się do tymczasowego łączenia różnych materiałów. Elastyczne zamki do obejm gwarantują szczelność oraz dobre dopasowanie, a w razie możliwości można je zdjąć i zastosować ponownie. Nie zabrakło także zestawów do przeprowadzenia prac montażowych.