Dewalt to znana amerykańska firma, która produkuje świetne, sprawdzone elektronarzędzia. Produkty tej marki wykorzystywane są na całym świecie w warsztatach, w przemyśle drzewnym, budowlanym i oczywiście w wielu gospodarstwach i domostwach.

Frontem do klienta

To marka, która zawsze dba o swojego klienta. Produkując setki urządzeń, sprzedając je na całym świecie Dewalt daje gwarancję na towary, ale i oferuje ich naprawę w swoich wielu profesjonalnych serwisach. Lata doświadczeń i praktyki utwierdziły tylko firmę, o tym, że najważniejszy zawsze jest klient.

Pomoc w naprawie

Serwis DeWALT

Serwis Dewalt naprawia np. narzędzia akumulatorowe, same akumulatory, zajmuje się ich regeneracją, wiertarki, szlifierki, młoty, młotowiertarki, wyrzynarki, pilarki, wkrętarki, wszelkie narzędzia ogrodowe, czy praktyczne opalarki. Dewalt serwisuje elektronarzędzia wszystkich profesjonalnych marek z całej Polski. Doradza, podpowiada jak skutecznie rozwiązać każdy problem z urządzeniem.

Sprzedaż sprzętu, części, wypożyczalnia

Odpowiedni polski serwis Dewalt znajdziemy szybko za pomocą internetu, np. https://serwis.specmajster.pl/Serwis-Dewalt-cterms-pol-597.html. W ofercie są tu różnorakie części zamienne do urządzeń znanych marek: Bosch, Hitachi, czy Stanley, uchwyty wiertarskie, śruby, włączniki, ładowarki, przekładnie planetarne, róznego rodzaju szczotki. Bardzo fajną i pomocną rzeczą są dostępne na stronie - schematy zespołów rozebranych, dzięki, którym możemy określić dokładnie o jaką część nam chodzi.

Szeroka oferta

Oczywiście serwis Dewalt oferuje bardzo dobry sprzęt po atrakcyjnej cenie. Za pomocą internetu, nie wychodząc z domu możemy zamówić m.in. akumulatorową pilarkę ukosową 305mm 2 x 54v XR FLEXVOLT DHS780T2A z adapterem sieciowym, bruzdownicę Graphite PRO 59GP300, frezarkę górnowrzecionową POF1200 AE, dmuchawę elektryczną VERTO, myjkę ciśnieniową VERTO i wiele innych trwałych, sprawdzonych i praktycznych urządzeń, które są doceniane nie tylko przez zwykłych majsterkowiczów, ale i potężne przedsiębiorstwa i firmy. Co ciekawe marka Dewalt jest często kojarzona ze sprzętem bezpieczeństwa za sprawą oryginalnego logo i występujących na nim kolorów - czarnego i żółtego.